Me and the Ice Warrior

22. prosince 2014 v 15:00 | naranique1756 |  DW fanfikce
Jednou jsem tak šla lesem, v létě, houby nebyly. Byl tam docela klid, ale občas, když byl vítr, bylo slyšet takové šelestění větví a přitom mě napadlo napsat takovýhle krátký příběh o Ledovém válečníkovi v lese.


Je říjen, tři hodiny odpoledne. Jen tak jdu lesem a sbírám houby. Všechno je naprosto normální, jdu po obvyklé cestě, občas potkám nějakého jiného houbaře, nic divného. Teď jdu kolem takového tmavého úseku lesa. Nerada tam chodím, je to strašidelná část lesa, ale teď tam rostou nějaký praváky, jenom je vezmu a rychle pryč, přece se nic nestane... Sklonila jsem se k houbám a beru je, když najednou... Prásk! ...Au! Co to bylo? Do tváře mě šlehla nějaká větev, ale tady žádné zelené nejsou. Podívala jsem se okolo, ale široko daleko nikdo není. Ani stopa. No, radši se rychle vrátím na cestu, pryč odsud. Au, zase! Otočila jsem se znovu, ale znovu tady nikdo není. Ale teď jsem to viděla jasně, byla to borovice, tady jsou jenom oschlý smrky... Počkat! Támhle za tím kmenem se něco pohnulo! Kousek té větve. Takže přecejenom tady někdo je. Nebo něco. Radši bych měla hned utýct! Už jsem kousek od ZOO, tam jsou lidé, tam mě snad sledovat nebude.
Tak běžím a běžím, až dobíhám k ZOO. Houby se mi nevysypaly, super. Ale ne! Pořád to tady je, je to moc rychlý, člověk to určitě nebude. No, ani radši nechci vědět co to vlastně je. Třeba je to njakej hodně rychlej mimozemšťan, kterej mě chce chytit! Už asi jenom dvěstě metrů po asfaltu ke vchodu do zoologické a k hřišti, to snad zvládnu, ne? ...Teď jsem to viděla! Vypadá to jako Ledový válečník, ti jsou rychlí, to je pravda, ale přece žijou na Marsu. A když je tu občas někdo najde, obvykle jsou zamrzlí někde v ledu, tady přece žádnej není. Možná se sem transportoval... To by chtělo Doktora, jenže ten tu není! ... Už jsem u cukráren, tady stromy nejsou. Doufám, že si mě už nevšímá... Radši rychle na autobus, tady se radši zdržovat nebudu.
Výborně, za pět minut to jede. Sem už sama nikdy nevkročím! ...Hele, to je zvláštní, tady vedle zastávky stojí modrej přenosnej záchod, nikdy tady nebyl... A nahoře na střeše má lucerničku, to přece kadibudky nemají. No jasně! Doktor tu přece jenom je, aby chytil toho Ledovýho válečníka! A opravil chameleóní obvod! To se mi teda ulevilo. A teď už konečně domů, tohle byl docela nepříjemnej zážitek, už to nikdy zažít nechci. Nikdy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbený seriál?

Doctor Who 41.2% (21)
Sherlock 7.8% (4)
Teorie velkého třesku 2% (1)
Arrow 9.8% (5)
Agents of SHIELD 9.8% (5)
Jak jsem poznal vaši matku 3.9% (2)
Flash 3.9% (2)
Upíří deníky 3.9% (2)
Supernatural 17.6% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama