Obrázky Gallifrey

7. března 2015 v 10:26 | Naranique |  Kreslení a fotky
Na začátku jsem slibovala, že tady budu dávat i nějaké obrázky, co nakreslím, DIY fan trička a tak. Tak jsem po dlouhé době zpátky - poslední dobou jsem pořád koukala na SPN a už mám dosud odvysílané díly dokoukané (Necelé dva měsíce na deset sérií? Jó jsem rychlá.) - a mám čas. PP už asi nebudou, perníky sice ještě máme, ale nikdo je jíst nechce. Btw rekord - už je březen a stále je u nás půl kila v obrovské plastové krabici. Gallifreyanku taky moc nepíšu - slohovky (jednu z projektu o holocaustu můžu napsat, jestli nám ji učitelka vrátí), učení, a tak. A ani se mi nechtělo. Teď pořád jenom kreslím. Scény z G. - budoucí kapitoly. Už jich mám dvacet. Ale to jsou spoilery, pěkně si počkat na kapitoly. Ale odkaz je v menu, kdybyste přece jen chtěli...
Takže, dřív jsem hodně kreslila Gallifrey, citadelu a tak. Několik verzí vám ukážu. Ale bohužel nemáme skener, tak jenom fotky.Kresleno pastelkama. Nudila jsem se u babičky.
River on Gallifrey - tím se myslí řeka (to oranžové). Vodu ale v DW nikdy neukázali, takže se jenom můžu domnívat, že hlína a tím pádem i řeka je oranžová. A ten strom se nepoved. No nic.
To nad horama jsou mraky. Vypadá to jako nějaká záře či co, ale je to jenom odraz slunečních paprsků na bílých mracích. A druhé slunce hledejte v pravém horním rohu.Další. Opět jenom pastelky, opět stejný blok. Dokonce to bylo ve stejný den (spíš večer - nebo v noci?).
Ten nápiso-název se mi moc nepoved, jindy píšu líp ale přečíst to jde - Citadel of the Time Lords.
Druhé slunce zas není moc vidět. Ty stíny nejsou přesné. Hory taky ne. Ale samotná stavba docela ujde, ne? Až na tu ne-kouli. A nevýrazné barvy.


A černobílé číslo tři. Vybarvení by to zkazilo, myslím. Učitel mi povolil (spíš mu to bylo fuk) to dělat ve výtvarce. Poměr stromů a té original TARDIS sice moc neodpovídá... A to tam na kameni sedí někdo v tom plášti. Opravdu to není brouk. Řekli mi to dva lidi. Ale mně to brouka nepřipomíná. Název to asi ani nemá. Myslím, že nemusí. Nejsme přece někde v galerii. :)


A na závěr - tyhle tři. Zvlášť jsem to nevyfotila, takže je tam i ten Dalek.
The Dalek - nic víc k tomu dodávat nemusím
Arcadia - výhled na město shora. A nějací Pánové času v pláštích, jak se na něj dívají. A ta Citadela nic moc.
Citadel of the Time Lords ještě jednou. Tahle byla ovšem první.
Kreslila jsem to někdy ve škole, už docela dávno. Podle obrázků z mobilu. A vybarvovat to nebudu. Navíc jsou nalepené u dalších obrázků na stěně v obýváku. Podívejte se na to Rajče. Je tam i ta stěna.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nějaká ufounka Nějaká ufounka | E-mail | 22. května 2015 v 10:59 | Reagovat

Vypadá to dobře, ten Dalek na konci je krásně vystínovaný, opravdu jako živý. Čekám, jestli na mě z monitoru nevyskočí :-D . Gallifrey je taky moc krásná.

2 Naranique Naranique | 25. května 2015 v 12:07 | Reagovat

Díky moc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama