Obrázky mix

8. března 2015 v 15:34 | Naranique |  Kreslení a fotky
Gallifrey už jste viděli, takže tady jsou ty ostatní. Nejen z DW - vlastně jo, ale jsou tam crossovery. Normální postavu nebo portrét moc neumím, takže když jsou tam postavičky, jsou kreslené jako kreslené, z animáku. Zkusila jsem okopírovat styl blackbirdrose z DeviantArt a vyšlo to dobře. Už je umím zpaměti. A ty ke Gallifreyance jsou stejné.
Většinou to je podle předlohy, třeba fotky v mobilu. Z hlavy bych to asi nedala.
První, nevybarvený. Je tam Castiel ze Supernatural a 10th Doktor. To je ten styl - špičaté brady bez nosů.
Je to obkreslené podle již existujícího obrázku, byl to jenom trénink. Chtěla jsem to zkusit.
Ty nápisy tam jsou v Enochiánštině - andělském jazyce - a znamená to: Dole je název (původní) Come On In. To jako říká Doktor Casovi. A ten vpravo znamená Cas and Doctor.
Její styl je dobrý a jsou si i podobní. Možná ji znáte. A jestli ne, stojí za to si její minikomiksy a obrázky přečíst. Když máte rádi třeba i Sherlocka, Merlina... Hodněkrát jsem z toho dostala záchvat smíchu.


Dalek. Nevýrazný. Od ruky, bez pravítka. Zase ten blok. A tohle mimořádně je zpaměti, bez předlohy. Tam dole je moc špičatej, ale jinak dobrý. Kreslila jsem ho poduhé v životě (od té doby samozřejmě víckrát).


Opět blok u babičky. O jarních prázdninách. A postava nakreslená normálním způsobem. Vážně nic moc. Teda ten obličej, jinak myslím nakresleno dobře. Ale ty křídla byly zpaměti a podle toho taky vypadají. Křídla jsem předtím neuměla nikdy, ani u ptáků. Teď už jsem se je naučila, ale pozdě. Kdo to je neřeknu, ale souvisí s Gallifreyankou. Ale Nara to není. A pokud SPN neznáte nebo si nepamatujete, jak se Anna stala opět andělem - tak to je ono. Milost hozená na zem vstupující do člověka (ale moc to na to nevypadá, co?).


Letošní výtvarková PF. Měli jsme tam kreslit domy a tak, ale já jsem udělala věci a monstra z DW. A velkou šálovou pentli. A to kolečko je Gallifreysky 2015 (Plánuju napsat i jednoduché lekce Gallifreyštiny a Enochiánštiny. Chtěli byste? Teda, pokud už to neumíte. :)).
Jedu po směru hodinových ručiček zdola: Ledový válečník, Plačící anděl, Dalek, Citadela, celer, Sontaran, Pandorika, Rukobot, Kyberčlověk, sonický šroubovák, TARDIS, Dalek, Sněhulák, K-9, fez, motýlek, flétna, kostka z dílu Power of Three, Rassilonova pečeť, ta chobotnička - pravý Dalek, pterodaktyl, Alfa-Centauri (z classic). Někdy to totiž není úplně dobře poznat.


Logo SHIELDu a Hydry. Vybarvit jsem to chtěla, ale nějak k tomu nedošlo. Hydra trochu křivá. Nic víc k tomu dodávat nemusím.


A tohle je podle předlohy. Líbilo se mi to tak moc, že to (ten originál) mám na úvodce Facebooku. Našla jsem to někde na Googlu. Prostě SuperWhoLock. A tam nahoře je to zase Enochiánsky.
Popisek pro ty, kdo nechápou - hlava Sherlocka v TARDIS, která je ve vnějším ornamentu symbolu proti posednutí démonem (Samovo a Deanovo tetování) a celé to má andělská křídla.
Původně to měl být jenom náčrtek toho, co si nakreslím na tričko. Ale pak jsem si zkusila jedno křídlo. Trvalo to dlouho. Tak jsem si řekla, že když už se s tím piplám, dodělám to. A na tričku je stejně něco jiného.


A poslední. Jediný vybarvený. Opět podle blackbirdrose. Vlastně všechny možné její postavičky. Ale je tam i Naranique. Vpravo dole, druhá. První pohled na ni. Představovali jste si ji takhle? Jo a ta démonská křídla - spoiler na 30. kapitolu :)
Někteří se povedli, někteří zase moc ne. Ale celkově dobré, řekla bych. Co myslíte vy? :)
1. řada - Merlin, Crowley, Dean Winchester, Sherlock, Moriarty, Master, 9th Doktor, Rose Tyler
2. řada - Castiel, Sam Winchester, John Watson, 11th Doktor, Rory Williams, Jack Harkness, Gabriel, Lucifer
3. řada - Bobby Singer, Balthazar, Amy Pond, River Song, Clara Oswald, 10th Doktor, Naranique, Meg Masters

P.S. odkaz na její tvorbu: zde
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Oblíbený Doktor?

první 10% (1)
druhý 0% (0)
třetí 0% (0)
čtvrtý 10% (1)
pátý 0% (0)
šestý 0% (0)
sedmý 0% (0)
osmý 10% (1)
devátý 10% (1)
desátý 20% (2)
jedenáctý 30% (3)
dvanáctý 10% (1)

Komentáře

1 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 8. března 2015 v 15:57 | Reagovat

Jééé, pěkné :-)

2 Plačící anděl neboli Gilly Plačící anděl neboli Gilly | Web | 8. března 2015 v 17:11 | Reagovat

Mě se ten její styl kreslení moc nelíbí. Na komiksy je to pěkný, ale jinak dávám přednost takovým těm realističtějším kresbám. Ten Dalek je hezkej. Stálo by za to ho vybarvit, vážně. Ale teda že sis s tím posledním dala práci... Je to fakt hezký, i když se mi nelíbí ten styl. :-D A máš úžasnej design!

3 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 8. března 2015 v 17:12 | Reagovat

Jo a ještě-ráda bych si přečetla podobný článek, jaký jsem teď psala já, od tebe, takže ANO. (A zlobí mi počítač, mám bejt jenom Plačící anděl. :/)

4 Naranique Naranique | Web | 9. března 2015 v 16:35 | Reagovat

[2]: Ten styl právě je na komiksy. Ty taky kreslím takhle, ale z Gallifreyanky (spoilery) a nechám si je pro sebe. :-) A realisticky by mi to moc trvalo a neměla bych čas na jiný věci. To bych jednu scénu kreslila tři hodiny (ale to poslední tak trvalo). No a toho Daleka možná teda vybarvím, až budu zase u babičky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama