My OTP & Ships

3. května 2015 v 19:12 | Naranique |  Články
Každá správná Fangirl (a to já jsem!) má svůj (nebo jak by se to mělo skloňovat) OTP. A co to je? (pokud někdo neví) Zkratka anglického výrazu One True Pairing. A je to prostě váš nejoblíbenější pár, takový ten, co ti dva prostě musí být spolu, ten jediný pravý - jak se dá název překládat - ať už je reálný nebo ne. A obvykle se i nějak jmenuje (jako třeba Destiel. Ale tyhlety gay páry/fanfikce vážně nenávidím). Znáte to, ne? Je nějaký film či seriál. Hlavní hrdinové nebo prostě hodně důležití lidé. Muž a žena. Ona miluje jeho a on ji, ale nikdy si to neřeknou, přitom je to tam očividné. A ne a ne se dát dohromady. Jenže vidí to úplně všichni, až na tvůrce. I když, občas... (Skye a Ward spolu byli, i když chvíli. Například.) No a potom je stejně dáváte dohromady. Řvete na televizi/počítač: No tak už se proboha polibte! Pořád o tom musíte přemýšlet. Píšete o nich fanfikce (což já nedělám, jenom ta jedna s 12th a Missy. A "spřátelené" blogy taky ne, ale jiné ano). Zase v Gallifreyance je dohromady ale dávám, ale to je paralelní svět. Tam je přece všechno jinak, no ne? Třeba Coulson a Mayová z 13. kapitoly, Jack a Gwen z 11. a 12. A tak dále.
One znamená jeden. Ale já si nějak nemůžu vybrat. Jiní mají taky třeba dva, ale u mě? Pche, dva! Skoro z každého filmu nebo seriálu nějaký. To už pak není OTP, ale tzv. Ship, zkráceně relationship = vztah. A často se mi o nich zdá, ale normálně, ne žádný... no, víte co. Normální součást děje snu. Tak tu chci napsat ty, které "uznávám" já. A máte je stejně? (Beru pouze ty ze seriálů.) A POZOR NA SPOILERY, POKUD NEJSTE U AKTUÁLNÍCH EPIZOD.


Existující

Desátý Doktor & Rose Tyler (Tenrose) - Doctor Who


Taková klasika. A vyjímka, protože spolu byli (no, ne že by to dávali najevo jako jinde). A ani jí nestihl říct "Rose Tyler... I love you." Tak smutný konec druhé řady... Pak se sice vrátila a zůstala s Meta-Doktorem, ale to už není ono. Hodně lidí nemá Rose rádo, ale já osobně ji ráda mám. Nejoblíbenější mám sice Claru, ale Rose je po Donně třetí. Jestli se to takhle dá řadit. Já mám ale společníky i společnice seřazené. Všechny a bez problému.
Ale když se ty postavy dají opravdu dohromady, máme radost. To se stalo u 9th, ale i tak. Ovšem tyhlety OTP jsou většinou neexistující, pak už to moc smyslu nemá.

Sheldon Cooper & Amy Farrah Fowler; Leonard Hofstadter & Penny (Shamy a Lenny) - The Big Bang Theory


Měla bych napsat asi i Howard a Bernadette, ale ti dva mi trochu lezou na nervy. A Raj s Emily, ale ti se moc vážně většinou neberou. ...Á, ať už se to se Sheldonem a Amy trochu posune! Přecejen už je to pár let. A když v 6. řadě říkala, že budou mít svatbu za 4 roky (10. řada), tak uvidíme... A taky doufám, že Leonard s Penny ji budou mít v 9. Podle popisu poslední epizody už se to ale brzo dozvíme. Mám tyhle čtyři ráda. Člověk si řekl "I ship them!" (co já vím jak tenhle výraz překládat) poprvé, když se potkali - I don't know how 'bout you... Hlavně Sheldon a Amy, tak stejní (v té první scéně v kavárně). Nó, a Leonard s Penny, první epizoda...

Jedenáctý Doktor & River Song - Doctor Who


Neskutečná dvojka. A ty složitosti. A taky smutný konec. Strašně smutný. Jenže tehdy to byl spíš začátek a ani jsme nevěděli, že je to tak smutné. Ale Jedenáctka a ona - to je prostě klasika. Ty hlášky plné "Spoilerů!" A ta závěrečná scéna šesté řady - The Wedding of River Song. A další smutná u Pandoriky. Takováhle láska - stokrát lepší příběh než Twilight! (možná i víckrát) A že je to dcera Amy A Roryho - to bylo teprv překvapení! Celou dobu cestoval s tchýní a tchánem. Vlastní rodina. Jó, doby Amy, Roryho a River byly prostě šťastné (relativně, vzhledem k tomu, kolikrát tam kdo umřel).

Oliver Queen & Felicity Smoak (Olicity) - Arrow


Tak tihle dva by byli ještě před předminulou epizodou mezi "neexistujícími". Konečně! Ty rozchody, dvakrát řečené "I love you"... "I want you to be happy." Sama mu odpověděla, že šťastná by byla s ním. Aspoň na jednu věc je Ra's al Ghul dobrý, dal je dohromady. Na jeden den, vlastně, ale stejně. Doufám, že až se Oliver vrátí do Starling City, budou spolu pořád. Další nešťastný konec tohohle páru už bych nesnesla (obrazně řečeno, samozřejmě, že bych se koukala dál, co s tím asi nadělám, že jo, maximálně napsat fanfiction). Konečně už se dali dohromady, tak ať to není jako s Clarkem a Lanou - historie na CW se holt opakuje... Protože teď to vypadá, že si Oliver vezme Nyssu al Ghul, to fakt nechceme. Jo, zapomněla jsem - SPOILER! Kdo neviděl poslední díl, jestli teda Arrow vůbec někdo sleduje.

Roy Harper & Thea Queen - Arrow


Tihle dva se dali dohromady dřív, než je kdokoliv dávat dohromady vůbec začal. Asi při třetím setkání, max čtvrtém. Nikdo to nečekal. Myslím. Já teda ne. Vždyť jí ukradl kabelku! A tak to všechno začalo. A zase se třikrát rozešli a vrátili zpátky. Napřed to chtěl Oliver, pak Malcolm Merlyn, pak odjela na Corto Maltese a trénovala boj s otcem (Merlyn). Byli spolu chvíli a zase odešel on a zařídil si novou identitu. Thea si myslela, že umřel, aspoň že není. Vypadalo to dost reálně, už jsem se bála. A v další epizodě (spoiler) se znovu setkají. (jupí! ale nechci znít moc slípkovsky)

Damon Salvatore & Elena Gilbert (Delena) - The Vampire Diaries


Tady ani není co psát. Už jsou spolu dlouho. A od téhle chvíle (Miss Mystic Falls, 3. řada) už to prostě byl "Ship", i když byla se Stefanem. A taky si tam uvědomila, že ho miluje. On ji miloval dávno předtím. A ani smrt (a následný návrat) je nerozdělila. Na chvíli, ale za pár epizod je to zase šťastný pár. Dokonce se kvůli ní chce stát člověkem (už asi ne, ale 2 epizody zbývají). Jenže kdo TVD sleduje pravidelně a zajímá se o aktuality, ví, že Nina (Elena) odchází ze seriálu, takže šťastného konce se tady asi nedočkáme. Je mi líto, že Elena musí zemřít. Moc si tu lidskost neužije, musím říct.

Clark Kent & Lana Lang (Clana) - Smallville


U Supermana je sice typické, že vždycky chodil s Lois Laneovou - po dlouhé době - ale ze začátku tohohle CW seriálu to tak nebylo. Tam až v deváté, desáté řadě, co já vím, ještě jsem tam nedošla. Teď jsem u páté a to je Clark právě tady s Lanou. Láska jeho života od sedmi let. Zatím. Napřed měla přítele, pak spolu byli (no konečně, druhá řada), pak se s ní rozešel, pak se rozešla ona, pak měla Jasona (a hrál ho Jensen Ackles - bylo tam taky dost paralel se SPN) a pak, na konci čtvrté řady, když si Lana myslela, že umře (no jó, meteority...), přiznala, že stejně vždycky milovala jenom Clarka. To pořád jo a ne, takový dojemný... Jenže člověk ví, že se stejně zas rozejdou, aby moh být s Lois, že jo. A to už je trochu ohraný. Teď jsou spolu a šťastní, tak ať to není na deset epizod, ale aspoň řada.

A to bude tak všechno od těch, co spolu jsou. Teď ty, co považuje za své OTP už trochu víc lidí. Takoví ti, co se milujou a koukaj se na sebe takovým tím pohledem, ale že by se konečně vymáčkli, to ne.

Neexistující

Leopold Fitz & Jemma Simmons - Agents of S.H.I.E.L.D.


Ti dva byli jasní už od prvního dílu. Prostě dvojka jak vyšitá. Ale tady aspoň Simmonsová ví, že ji její nejlepší kamarád (jak to může nepoznat...) miluje, řekl to. Dvakrát. A ona nic. Protože je to prostě pořád nejlepší kamarád. A že spolu pracujou. Vždyť on se pro ní chtěl i obětovat, když je Ward vyhodil z letadla (S01E22). Chtěl jí dát poslední kyslík a sám se utopit. A taky se to stalo, ale ona ho zachránila. Tak neříkejte, že ho taky nemá ráda, i když to neřekla.
A proč? Kvůli SHIELDu? Coulsonovi? Vidí to všichni, tak proč ne scénáristi, hm? Třeba ve třetí řadě (ale to jsem si říkala po konci první taky).

Phil Coulson & Melinda May - Agents of S.H.I.E.L.D.


Znají se dlouho, nikoho nemají, jsou stejně staří (rozdíl 1 rok), oba agenti SHIELDu... A je to tak vidět! Ward si to i myslel, když s ní ještě byl on. A sice by to nikdy neřekla (ani on, když se to tak vezme), ale má ho ráda. A bylo to vidět i na fotkách, když jsem nějakou hledala. Já ale sem vždycky radši dávám normální a neutrální fotky. Ty fotky byly takové šťastné, i když je to poněkud vážný seriál, ve kterém o vztahy (většinou) nejde. Jak se na sebe někdy dívají... No jo, ale tohohle páru se asi nikdy nedočkáme. To už bude dřív i pátá řada Sherlocka (ha ha ha!).

Dvanáctý Doktor & Missy - Doctor Who


Doktor a Master? Vážně? Když je z něj žena, mohlo by to fungovat. Proč ne. Nevím, jestli to hraje nebo co, ale ona se do něj podle mě opravdu zamilovala. Vždyť ho v S08E01 nazvala svým přítelem (I hope my boyfriend wasn't to mean to you... atd.) A pak ta líbačka u stěny... Doktor z toho zrovna moc nadšený nebyl - jako skoro vždycky - ale v druhé části jí taky políbil, tak uvidíme, až se vrátí zpátky v deváté řadě... Doufám, že z toho něco bude a že se neukáže, že to hrála a chce ho zabít. Což si nemyslím, ale u Vládce jeden nikdy neví. Podle mě by byli dobrá dvojice. Vrátit se na Gallifrey (nebo ji aspoň pomoct zachránit, Dvanáctka tam přece byl. To by potom o těch souřadnicích nelhala.), cestovat. Ale to už bych asi chtěla moc. Nestane se.

Barry Allen & Iris West - The Flash


Zase to typické "ona miluje jeho a on ji". On to řekl, ona je s Eddiem. A ten ji chtěl i požádat o ruku. Kdyby to Flash (nebo Reverse Flash, už nevím) nezarazil.... Přitom má taky ráda Barryho. Jen si to nechce přiznat. A kdo viděl poslední epizodu, ví, že v těch novinách z roku 2024 bylo napsáno, že článek napsala Iris West-Allen. Tak všichni doufáme ve šťastný konec. A když už ví i o tom, že Barry je vlastně Flash... No a v té časocestovací části, která se nestala, nakonec skončili spolu, takže vážně doufám, že nechá policajta Eddieho Thawna být. Vždyť je to příbuzný Reverse Flashe! Čas se přece nemůže tak lehce přepsat, to my Whoviani víme. No, někdy jo, ale jestli si ho má vzít, tak si ho vezme.

Sherlock Holmes & Irene Adler - Sherlock


Tady je to sporné. Ve všech ostatních verzích Sherlocka Holmese - třeba ta s Downeym - spolu opravdu jako pár jsou. Tady se to flirtování asi moc brát nedá. A stejné jako u předchozích - ona se do něj zamilovala, i když neměla - měla hrát Mycroftovu hru - a přizává to. On se do ní taky zamiloval ("Ta žena. Jediná žena." Co to asi znamená, že jo?), ale nechce to přiznat ani sám sobě, protože je to přece velký Sherlock Holmes, sociopat, co nemá přátele. Jenom jednoho. A vztahy ho nezajímají, jenom kvůli vyřešení případu, viz Janine. Ale popřít to nemůžeme. Nebýt paní Hudsonové, políbili by se. Nebo spíš nebýt Moffata. Ale prý se Irene vrátí na čtvrtou řadu, takže, hm, typická věta - doufám, že to vyjde.

Castiel & Meg Masters (Megstiel) - Supernatural


Vážně nejsem fanoušek Destiela. A vůbec těchhle věcí. Ani jeden z nich přece není homosexuál, ne? Bože, Dean a ženské - pořád. A Cas taky. Jsem spíš pro Megsitel. I když, tady to možná trochu reálné bylo, kdyby neumřela - pardon, kdyby ji Crowley nezabil. Ona se mu líbila - no, nejspíš. Sice je to trochu divný, anděl a démonka, ale co. Měla ho ráda. Napřed jim škodila a museli ji zabít, ale pak bylo člověku líto, že je mrtvá a doufal, že se ještě nakonec probere (nebo jsem jediná?). Kvůli Casovi. Ani spolu - no, víte co. "Neměli pizzu." Chápete? I Cas pochopil, kupodivu. Jo, taky jsem si říkala, že kdyby tam nepřišli Sam a Dean - do toho rozhovoru u flašky chlastu - mohlo to dopadnout jinak. Ale tohle už se nikdy nestane reálným. Jak jsem řekla tak desetkrát, je mrtvá. (Škoda, že se ukázalo, že April byla smrtka a zabila ho, to by taky šlo, ti dva... Rozhodně by nějakoupřítelkyni mít měl. A zdůrazňuju přítelkyni.)

Bobby Singer & Ellen Harvelle - Supernatural


Epizoda s paralelním světem (jak Balthazar nepotopil Titanic a způsobil mega paradox hodný DW) ukázala, že kdyby Ellen neumřela, byli by pár. I když už jsou starší, hodili by se k sobě. Oba jsou lovci. Přišli o předchozího partnera. Jsou blízcí přátelé Winchesterů. Nebo spíš jsem všechno měla napsat v minulém čase, protože jak víme, oba dva jsou mrtví. Takže můžou se potkávat, aspoň v nebi, jestli ještě Ash má ty kódy. I když, po epizodě Inside Man nevíme, co se vlastně s Bobbym stalo - můžou zabít někoho, kdo už v nebi (mrtvý) je? Asi ne, ale jsou to andělé...
A vlastně nevím, jestli by měl být s Ellen nebo spíš s Jody Mills. Ti by se k sobě taky hodili. Teda, když Bobby ještě žil. Ta scéna, když rozpustila podráždila Leviathana boraxem! Ale s Ellen by to teoreticky bylo reálnější. Hodí se k sobě víc.

DI Alec Hardy & DS Ellie Miller - Broadchurch


No, tak u těchhle dvou si to nechce přiznat ani jeden. Sice je u soudu nařkli, že spolu mají poměr (ne, že by měli), ale prostě Ne, ne, ne. Nepřipadá v úvahu. Ani se moc rádi nemají, nejsou nějak zvlášť přátelé. Ale takhle to v mnoha filmech začíná. I v takovéhle vážné a tragické detektivce přece musí být nějaký vztah, no ne? A tím nemyslím faráře Paula (Arthur Darvill) a Becku Fisher. Navíc oba hráli v DW. Musím přiznat, že jsem se na tenhle seriál koukla jenom kvůli Davidovi, ale pak mě to začalo bavit. Kouknu se i na Gracepoint, ale mladší a blonďatá Millerová - to prostě není ono. K němu se hodí Olivia Colman. A vlastně skoro všichni, včetně mé mámy, si myslí, že ti dva patří k sobě. Třetí řada???

Jack Harkness & Gwen Cooper - Torchwood


Kdo četl Gallifreyanku, ví, co si o nich myslím. A všichni. A oni sami. "Miluju ho. (Rhyse) Ale ne víc než tebe. (Jacka)" A pak si všichni kvůli Adamovi vzali ty zapomínací pilulky a zapomněli dva dny. Bohužel. Už od prvních dvou epizod jsem si přála, ať se rozejde s Rhysem a řekne Jackovi, co k němu cítí. On jí to říct chtěl, ale pak zjistil, že je s tím pitomcem zasnoubená. Oh my God! A pak se vzali, měli dceru... Rhys měl pravdu, byla s ním ze zvyku. Už od začátku milovala Jacka, jenže on pak byl s Iantoem... Tím si nejspíš vynahrazoval to, že Gwen by s ním nebyla, jenže byla, kdyby řekl, co k ní cítí! Od začátku jsem neměla ráda pár Jack/Ianto. Patří ke Gwen a hotovo! Doufala jsem a marně. I když dali na konec 4. řady cliffhanger, nikdy seriál neobnovili. Jaká to škoda. John by ho ještě hrát mohl. Jak Malcolm Merlyn vstal z mrtvých (nebo se prostě vrátil), člověk si říkal, že to je Jack v přestrojení. Mohl by se vrátit... I s Gwen a Rexem jakožto jedinými přeživšími Torchwood týmu.

Niklaus Mikaelson & Caroline Forbes (Claroline) - The Vampire Diaries


No a asi poslední. Je to sice villain (v TO hlavní postava, ale i tak padouch), ale každá fanynka ho má tak nějak ráda. Stejně jako Daleky, Vládce, Ra's al Ghula, Harrisona Wellse, Lokiho, Jokera... A to, jak se v blízkosti Car vždycky choval normálně. Měl ji rád. A člověk si říkal, že kdyby byli spolu, možná by se trochu změnil. A taky si říkal (nebo spíš říkala, TVD je pro holky) to klasické "Tak už se polibte, proboha! Patříte k sobě!" Hodil by se ke Caroline víc než Matt nebo Tyler. Jenže právě kvůli němu Klause pořád odmítala. V páté řadě spolu sice jakýsi románek prožili, ale jenom jedna noc (ehm, den, v lese). Že když se tomu přestane bránit, už ho nikdy neuvidí. To bylo na jednu stranu dobré a na jednu špatné. Bylo mi líto, že odejde. Ale musel, do New Orleans. Do The Originals.


Ale tohle byly jenom ty Ships. OTP si nechávám nakonec. Asi si říkáte, kdo to teda bude, když všichni jsou tady. Vlastně ale neexistuje, jenom jedna polovina páru. Ta druhá je vymyšlená. A je to moje Naranique, z Gallifreyanky. Já nevím, pořád na ni a toho jejího přítele (z budoucích kapitol) musím myslet a vymýšlet nové příběhy. A právě proto mi její psaní tak dlouho trvá - pořád píšu úseky z 20. a 21. kapitoly. Nebo dalších. Poslední. Druhého dílu. V aktuální se on ještě nevyskytuje. Až v té dvacáté. Fotku nemůžu dát, pochopitelně. Ale aspoň nějaký spoilerózní obrázek (komiksový). Mám jich hodně. A kdože to teda je? Už tu zazněl. Jak může půlka mého OTP být i s někým jiným? Ta jiná mi nevadí. Ta je narozdíl od N skutečná. Tak tedy - Castiel. Anděl Páně Castiel ze Supernatural. A říkám tomu Nastiel. Nebo Narstiel. A těch obrázků mám 75 - ne na všech jsou jenom oni dva. Nebo Cas vůbec. A tenhle je tak - no, dobrý a normální. A N tam nemá blbý vlasy. Komiksově je to proto, že nemám trpělivost. Ale to je vidět, ani to není vybarvené. A proč vlastně sedí na tom stromě - to bude v nějaké kapitole 30+, asi to nebude míň než 35. Ale to bude tak za dva roky, ne? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbený seriál?

Doctor Who 41.2% (21)
Sherlock 7.8% (4)
Teorie velkého třesku 2% (1)
Arrow 9.8% (5)
Agents of SHIELD 9.8% (5)
Jak jsem poznal vaši matku 3.9% (2)
Flash 3.9% (2)
Upíří deníky 3.9% (2)
Supernatural 17.6% (9)

Komentáře

1 brandiepz4 brandiepz4 | E-mail | Web | 6. února 2018 v 20:08 | Reagovat

Hi supplementary project
http://arab.sex.photo.xblog.in/?post-alexandra
license covers bulgaria madrid dressed

2 shereevc1 shereevc1 | E-mail | Web | 8. února 2018 v 0:28 | Reagovat

Study my new contract
http://arab.girls.tv.yopoint.in/?post.paris
converters way humour kuran four

3 jaredgg18 jaredgg18 | E-mail | Web | 13. února 2018 v 9:29 | Reagovat

Porn gay vie with  
http://gayfiles.xblog.in/?pg-terrell
  gay spain gavin rossdale gay gay resorts bottom gay gay adoption laws

4 RogerslemE RogerslemE | E-mail | Web | 13. února 2018 v 23:43 | Reagovat

WeaHost = «We are host»

Do you need hosting? So it's for us. We do everything to make your website comfortable, and we do it better than anyone. Because hosting is our profession. We are the legislators of the world hosting.

https://WeaHost.com

5 REMONTgix REMONTgix | E-mail | Web | 3. března 2018 v 12:29 | Reagovat

Ukrainian political news today. We n we publish all of them current and important facts Russia, analytics experts. All evil on this planet exists with the quiet tacit consent of the indifferent. No one provides us with incentives. We are Enthusiasts. We are building a civil society. The people are the bearer of sovereignty and the only source of power. No one can usurp power. Useful topics - World <a href=http://www.remmont.com>Furniture News</a>

<IMG>http://remmont.com/wp-admin/images/index.png alt=Antimaydan border=10 height=240 width=400</IMG>

6 ElenaGolunovaOfficial ElenaGolunovaOfficial | E-mail | Web | 3. března 2018 v 18:46 | Reagovat

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

7 Otelspona Otelspona | E-mail | Web | 5. března 2018 v 5:13 | Reagovat

Недорогой отель рядом с центром Нижнего Новгорода. Ближайшая станция метро недалеко от гостиницы, что позволяет попасть в центр города за 10-15 минут. Гостиница располагается в Нижнем Новгороде рядом с ЖД вокзалом и стадионом.
- otel52.ru -  

http://otel52.ru - Гостиница Нижний Новгород

8 AndrewkeYmn AndrewkeYmn | E-mail | Web | 7. března 2018 v 6:24 | Reagovat

first-class resource <a href=https://ccfullzshop.com>cc shop</a> - online cc shop, buy cc fullz

9 allenri69 allenri69 | E-mail | Web | 7. března 2018 v 18:11 | Reagovat

New launched porn locality  
http://teen.porndairy.in/?jaylynn
  erotic hd erotic bodies erotic people romantic erotic movies erotic women

10 Michaelwit Michaelwit | E-mail | Web | 11. března 2018 v 4:33 | Reagovat

<a href=http://mir-credit24.ru> </a>

11 Otelspona Otelspona | E-mail | Web | 12. března 2018 v 21:40 | Reagovat

Недорогой отель рядом с центром Нижнего Новгорода. Ближайшая станция метро недалеко от гостиницы, что позволяет попасть в центр города за 10-15 минут. Гостиница располагается в Нижнем Новгороде рядом с ЖД вокзалом и стадионом.
- hotel52.ru -  
http://hotel52.ru - Отель Нижний Новгород

12 Davidpak Davidpak | E-mail | Web | 14. března 2018 v 3:13 | Reagovat

Жизнь современной женщины соткана из тысячи мелочей. Муж, дети, дом, работа – все это уже давно мы научились нести на наших хрупких плечах с высоко поднятой головой. А так хочется иногда расслабиться и быть просто женщиной, нежной и беззащитной. Но жизнь диктует свои правила. И в первую очередь современная женщина должна быть Хозяйкой. Настоящей Хозяйкой во всем. Подробнее читайте на сайте <a href=http://xozyaika.com>xozyaika.com</a>

13 money-m money-m | E-mail | 23. března 2018 v 19:47 | Reagovat

Выгодный ОБЛАНЫЙ МАЙНИНГ.
Не упусти шанс заработать на тренде КРИПТОВАЛЮТЫ.
Компания переведена на 14 языков
Идёт массовое подключение инвесторов и партнёров из разных стран.
Мощности в подарок до 30 Гигахешь.
Доход до 1,6% в день.
Регистрация по ссылке:  https://goo.gl/nTBwZA

14 HerbertDit HerbertDit | E-mail | Web | 25. března 2018 v 0:15 | Reagovat

Последние новости андроид здесь <a href=http://hi-android.net/>hi-android.net</a>

15 detectiver detectiver | E-mail | 28. března 2018 v 6:09 | Reagovat

Услуги частного детектива

Предоставляем полный спектр детективных услуг
Наши плюсы: Всегда озвучиваем возможности и информацию как есть, наши цены в 2-3 раза ниже чем у большинства конкурентов, огромный опыт и запас креатива, делаем то, что многие считают невозможным.
Не берем предоплат, не занимаемся высасыванием денег. Консультация бесплатно.

1. Пробив абсолютно любой информации
Пробив по мобильным системам (детализация, паспортные данные, определение местоположения)

Спектр услуг:
Сбор абсолютно любой информации о человеке
Определение местонахождения человека по номеру телефона
Детализация звонков и смс
Информация из почт и социальных сетей
Выявление факта супружеской неверности
Розыск должников
Розыск имущества должника
Розыск безвести пропавших людей
Розыск родственников и людей с которыми утеряна связь
Розыск мошенников
Проверка образа жизни ребенка
Помощь родителям (уход из дома, правонарушения, наркомания)
Услуги по выявлению фальшивых невест
Содействие адвокатам
Помощь в уголовном расследовании, сбор доказательств
Сбор компромата

Сбор информации о юридических лицах
Проверка персонала

Обеспечение анонимной связи и информационной безопасности
Контроль мобильного телефона
Защита компьютерной техники
Восстановление утерянной информации

Оказание юридической помощи
Оказание коллекторских услуг

Контакты:
+79180520135 - (телефон, viber, whatsapp, skype)
Telegram     - @RFDetective
почта        - RFDetektiv@gmail.com

16 stefanietc69 stefanietc69 | E-mail | Web | 29. března 2018 v 12:47 | Reagovat

Unripe starkers pictures  
http://granny.xblog.in/?elle
  french erotic films erotic view erotic wallpapers xxx poren free most erotic scenes

17 addieom4 addieom4 | E-mail | Web | 29. března 2018 v 23:27 | Reagovat

Indelicate pctures  
http://futanari.porndairy.in/?kenia
  erotic witch classic erotic art sex tv erotic gif sexy storД±es

18 ericsp16 ericsp16 | E-mail | Web | 30. března 2018 v 23:14 | Reagovat

Sexy blog pictures from internet  
http://arab.sexblog.pw/?kara
  erotic france female erotic literature cybersex erotic thesaurus love erotic

19 OscarTok OscarTok | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 5:24 | Reagovat

<a href=http://omerta.cc/>carders bbs</a> - hacked dumps, buy cvv.

20 JerryVax JerryVax | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 13:59 | Reagovat

Стоматологическая помощь заключается в том, чтобы обеспечить пациенту сохранность и лечение зубов. Но когда это необходимо, то зубы приходится удалять, подробнее читайте на сайте <a href=http://shoptrip.ru>shoptrip.ru</a>

21 probivinfo probivinfo | E-mail | 5. dubna 2018 v 23:49 | Reagovat

Пробив информации по абсолютно любым госсударственным базам, а так же банкам и сотовым сетям.

Достанем для вас информацию из баз МВД, ГИБДД, ФССП, ФМС, Налоговой, ЕГРП, Пенсионному фонду
А так же достанем паспортные данные, сделаем детализацию, определим местоположение абонента таких сетей как МТС, Билайн, Мегафон, Теле2 и достанем информацию из любых российских банков.

Так же имеем много возможностей достать информацию из баз Украины, Беларуси, Казахстана и других стран ближнего зарубежья.

Оплата в большинстве случаев после выполнения заказа, никакого обмана, не требуем предоплат!!!
Не стесняйтесь, пишите, спрашивайте, поможем, ответим на все вопросы.

Цены на пробивы от 500 руб!

контакты:

+79180589706 Алексей (телефон, viber, whatsapp, skype)
Telegram @alekseydetectiv
почта alekseydetectiv@gmail.com

22 Kevinreowl Kevinreowl | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 10:24 | Reagovat

Раны и Ламинин, но знайте http://1541.ru что AminoPure дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза по эффективности чем laminine LPGN, основа ламинина и AminoPure разработана д-ром Эскеланд, технология одна, сырье одно

Dartma Tavan + Dartma Tavanlar Bakida, Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

23 ThomasFip ThomasFip | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 14:10 | Reagovat

Последние компьютерные новости здесь <a href=http://devays.ru/>devays.ru</a>

24 VincentGet VincentGet | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 22:38 | Reagovat

Последние строительные советы здесь <a href=http://495realty.ru/>495realty.ru</a>

25 AaronLon AaronLon | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 19:20 | Reagovat

Отличные строительные советы здесь <a href=http://akvakraska.ru/>akvakraska.ru</a>

26 раскрутка web сайта раскрутка web сайта | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 4:28 | Reagovat

какое продвижение сайта выбрать http://prodvizheniya.net/ - продвижение сайтов тарифы

27 ElmiraVet ElmiraVet | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 11:41 | Reagovat

http://og92w.tk - your Aliexpress star sales...

28 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 21:29 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства для серьезных отношений</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интимных встреч. Реальные знакомства для удовлетворения фантазий у тебя городе. Заглядывай - не останешься равнодушным!

интим знакомства волгоград, гей знакомства в контакте, tabor сайт знакомств вход, фильм знакомство со, m love знакомства, наталья знакомство, поиск знакомств, серьезные знакомства в москве бесплатно, tabor ru сайт знакомств вход, сайт знакомства без регистрации с номерами, знакомства с женщиной без регистрации с телефоном, сайт знакомства ру регистрация, сайт знакомств mail, знакомство с факерами 2004, www знакомств ru, знакомства комсомольск, tabor сайт знакомств мобильная, знакомство с подготовительной группой, знакомство в старшей группе, анна знакомства, tabor ru сайт знакомств мобильная, знакомство с народными традициями, знакомства дзержинск, фильм знакомство со спартанцами, знакомства майл ру мобильная версия, смотреть фильм знакомство, знакомства встречи бесплатно, большие знакомства, сайт знакомств пермь, мобильные знакомства без, секс знакомства чебоксары, знакомства 65, знакомства нижнекамск, tabor ru знакомства мобильная версия, знакомства 25, знакомства ру вход без

29 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 10:51 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>мур мур знакомства</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интима. Реальные встречи с противоположным полом для XXX у тебя городе. Заходи - не пожалеешь!

воронеж знакомства регистрация, mylove ru сайт знакомств, можно знакомства, badoo сайт знакомств, знакомства без логинов, знакомства без логина, веб знакомства, знакомства воронеж бесплатно, флирт знакомства, tabor ru знакомства моя страница вход, секс знакомства красноярск, знакомства без логина паролей, сайты знакомств в спб, знакомства в ростове на дону, сайт знакомств екатеринбург, знакомства без паролей и логинов, анонимные знакомства, одинокие женщины знакомства, мулов знакомства, знакомство нижний новгород без регистрации, секс знакомства ростов, секс знакомства области, знакомства московский, знакомства мулове, сайт знакомств нижний, сайты знакомств без табор, вич знакомства мир, топфейс знакомства, знакомства jolly, лав ру сайт знакомств, мобильные знакомства ru, знакомство без регистрации бесплатно девушки фото, навечно сайт знакомств моя страница, сайт знакомств для серьезных отношений в москве, jeempo сайт знакомств, знакомства ру регистрация, знакомства в ижевске, пообщаемся знакомства моя страница, пообщаемся сайт знакомств моя страница, сайт знакомств табор без регистрации, знакомства loveeto, секс знакомства екатеринбург, знакомства me, бесплатные знакомства мужчин, знакомство с родителями 2000, знакомства без регистрации г, история знакомства, краснодарские знакомства, сайт светелка знакомств, топ знакомства

30 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 11:33 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>табор знакомства вход</a>

Онлайн клуб знакомств для интима. Реальные знакомства для C... у тебя городе. Заходи - не останешься равнодушным!

популярные знакомства бесплатно, женщины 45 лет знакомства, знакомства в калуге, регистрация знакомства липецк, сайт знакомств пообщаемся регистрация, пообщаемся сайт знакомств без, wab знакомства, тула без знакомства, май ру сайт знакомства, сайты знакомств в спб бесплатные, знакомства ростовской, гей знакомства челябинск, знакомства в донецке, пообщаемся сайт знакомств без регистрации, знакомства m love ru, друг вокруг знакомство бесплатно, знакомства 24опен, tabor сайт знакомств мобильная версия, tabor ru сайт знакомств мобильная версия, христианский сайт знакомств, женщины за 30 знакомства без регистрации фото, сайты знакомства популярные бесплатные, тиндер знакомства войти моя страница, знакомства женщины за 30 бесплатно, 24опен ру знакомства, сайт знакомств без регистрации москва, topface знакомства, сайт знакомств без регистрации табор моя страница, серьезные знакомства спб, знакомства в севастополе, m mail знакомства, сайт знакомств бебоо, найти табор знакомства, гей знакомства регистрация, знакомство ставропольский, знакомства звуками, знакомства m mail ru, хорнет сайт знакомств, wab ru знакомства, сайт знакомств для брака, учебник знакомства, планета знакомства моя страница, самый лучший сайт знакомств, гей знакомства без регистрации, знакомства энгельс, урок 1 знакомство, бесплатные русские знакомства, нужные знакомства, шуры муры сайт знакомств моя страница, знакомство с женщиной фото бесплатно, знакомства в алтайском, покажи знакомства, знакомства чита без регистрации, алексей алексеев знакомства, знакомства с номером телефона и фото, секс знакомства в новосибирске, случайные знакомства, знакомство с другом, табор знакомства моя страница мобильная версия вход, знакомства в астрахани без, dating знакомства моя страница, лайф знакомства, табор сайт знакомств найти, секс знакомства новокузнецк, знакомства белова, друг вокруг сайт знакомств регистрация, знакомства екатеринбург регистрации, знакомства интим фото бесплатно, знакомства в саранске, знакомства екатеринбург без регистрации, знакомства нижегородская, знакомства оренбург без, знакомства ру без регистрации, знакомства 21, знакомства майл ру без, интим знакомств волгоград бесплатно, знакомства в астрахани без регистрации, сайт знакомств в воронеже

31 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 12:55 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>фотострана знакомства</a>

Онлайн сообщество знакомств с целью интимных встреч. Реальные встречи с противоположным полом для XXX в твоем городе. Заходи - тебе понравится!

мужчина ищет мужчину знакомства, знакомства ростов на дону без регистрации, знакомства vk, сайт знакомств самара, мой мир знакомства, знакомства 12, страна знакомств моя страница, сайт фотострана знакомства моя страница, табор ру знакомства моя страница бесплатно, мамба мобильные знакомства, ольга знакомства, знакомства набережные челны, секс знакомства онлайн, знакомства кому за 60, мультфильм знакомство, девушки знакомства фото телефон, жены знакомства, войти на знакомства, знакомство геи новгород, тутла знакомство регистрации, тутла знакомство без, ирина ирина знакомства, тутла знакомство без регистрации, маил знакомств, смс регистрация знакомства, знакомства киев, знакомства в архангельске, знакомства бесплатно отношение москва, 30 лет знакомства, знакомства лет секс, табор знакомства моя страница вход войти, в новгород знакомства без регистрации, серьезные отношения знакомства бесплатно москва, вокруг сайт знакомств без регистрация, знакомство с народной культурой, сайт знакомств казань, гей знакомства вк, знакомства саратов регистрация, как удалить знакомства, знакомства москва без регистрации фото, бибу сайт знакомств, сайт знакомств моя страница 24, биба сайт знакомств, бибой сайт знакомств, знакомства для женатых и замужних

32 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 13:55 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>сайт знакомств для серьезных</a>

Онлайн клуб знакомств для интима. лучшие знакомства для удовлетворения фантазий в твоем городе. Не проходи мимо - не пожалеешь!

знакомства в питере, шерлок холмс знакомство 1979, сайт знакомств для отношений без регистрации, новокузнецки знакомства, знакомства в саратове, знакомства новокузнецк, табор бесплатных знакомств мобильных, шерлок холмс и доктор ватсон 1979 знакомство, популярные сайты знакомств, знакомства табор бесплатно мобильная версия, знакомства кемерово, сайт знакомств для серьезных отношений без регистрации, знакомства с парнями, знакомства в краснодаре, знакомства для взрослых без регистрации бесплатно девушки, табор знакомства моя страница войти бесплатно, знакомства с номерами без регистрации бесплатно, рамблер знакомства, скачать сайт знакомств, tabor знакомства моя страница, сайты знакомств для взрослых без бесплатно, сайт знакомства взрослых регистрации бесплатно, сайты знакомств для взрослых без регистрации бесплатно, служба знакомств, знакомства ру бесплатный сайт знакомств, мамба знакомства без, табор знакомства вход на сайт, знакомства в области без регистрации, мамба знакомства бесплатные

33 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 15:20 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства с женщинами</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интима. лучшие знакомства для C... у тебя городе. Заходи - тебе понравится!

популярные знакомства бесплатно, женщины 45 лет знакомства, знакомства в калуге, регистрация знакомства липецк, сайт знакомств пообщаемся регистрация, пообщаемся сайт знакомств без, wab знакомства, тула без знакомства, май ру сайт знакомства, сайты знакомств в спб бесплатные, знакомства ростовской, гей знакомства челябинск, знакомства в донецке, пообщаемся сайт знакомств без регистрации, знакомства m love ru, друг вокруг знакомство бесплатно, знакомства 24опен, tabor сайт знакомств мобильная версия, tabor ru сайт знакомств мобильная версия, христианский сайт знакомств, женщины за 30 знакомства без регистрации фото, сайты знакомства популярные бесплатные, тиндер знакомства войти моя страница, знакомства женщины за 30 бесплатно, 24опен ру знакомства, сайт знакомств без регистрации москва, topface знакомства, сайт знакомств без регистрации табор моя страница, серьезные знакомства спб, знакомства в севастополе, m mail знакомства, сайт знакомств бебоо, найти табор знакомства, гей знакомства регистрация, знакомство ставропольский, знакомства звуками, знакомства m mail ru, хорнет сайт знакомств, wab ru знакомства, сайт знакомств для брака, учебник знакомства, планета знакомства моя страница, самый лучший сайт знакомств, гей знакомства без регистрации, знакомства энгельс, урок 1 знакомство, бесплатные русские знакомства, нужные знакомства, шуры муры сайт знакомств моя страница, знакомство с женщиной фото бесплатно, знакомства в алтайском, покажи знакомства, знакомства чита без регистрации, алексей алексеев знакомства, знакомства с номером телефона и фото, секс знакомства в новосибирске, случайные знакомства, знакомство с другом, табор знакомства моя страница мобильная версия вход, знакомства в астрахани без, dating знакомства моя страница, лайф знакомства, табор сайт знакомств найти, секс знакомства новокузнецк, знакомства белова, друг вокруг сайт знакомств регистрация, знакомства екатеринбург регистрации, знакомства интим фото бесплатно, знакомства в саранске, знакомства екатеринбург без регистрации, знакомства нижегородская, знакомства оренбург без, знакомства ру без регистрации, знакомства 21, знакомства майл ру без, интим знакомств волгоград бесплатно, знакомства в астрахани без регистрации, сайт знакомств в воронеже

34 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 15:40 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства муром</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интима. лучшие встречи с противоположным полом для удовлетворения фантазий у тебя городе. Заходи - не останешься равнодушным!

знакомства в питере, шерлок холмс знакомство 1979, сайт знакомств для отношений без регистрации, новокузнецки знакомства, знакомства в саратове, знакомства новокузнецк, табор бесплатных знакомств мобильных, шерлок холмс и доктор ватсон 1979 знакомство, популярные сайты знакомств, знакомства табор бесплатно мобильная версия, знакомства кемерово, сайт знакомств для серьезных отношений без регистрации, знакомства с парнями, знакомства в краснодаре, знакомства для взрослых без регистрации бесплатно девушки, табор знакомства моя страница войти бесплатно, знакомства с номерами без регистрации бесплатно, рамблер знакомства, скачать сайт знакомств, tabor знакомства моя страница, сайты знакомств для взрослых без бесплатно, сайт знакомства взрослых регистрации бесплатно, сайты знакомств для взрослых без регистрации бесплатно, служба знакомств, знакомства ру бесплатный сайт знакомств, мамба знакомства без, табор знакомства вход на сайт, знакомства в области без регистрации, мамба знакомства бесплатные

35 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 16:01 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомство бесплатное без фото</a>

Онлайн сообщество знакомств с целью интима. лучшие знакомства для XXX у тебя городе. Заглядывай - не пожалеешь!

моя страница вход на сайт знакомства бесплатно, знакомства для подростков, секс знакомства волгоград, знакомство без уфа, сайт знакомств моя страница вход без регистрации, знакомства бесплатная регистрация волгоград, питер знакомства бесплатно, инвиктори знакомства, сайт знакомств планета, знакомства для взрослых за 30, jolly me сайт знакомств, виза жениха знакомство, голые знакомства, бесплатные объявления знакомства, виза невесты виза жениха знакомство, сайты знакомств волгограда бесплатно, знакомств 42, сайт знакомств для создания семьи, знакомства сыктывкар, знакомства для пар, знакомства для взрослых женщин за 30, мэйл знакомства, видеочат знакомства, женщины за 30 знакомства без регистрации, шуры муры знакомства моя страница, тульские знакомства, знакомства 14, знакомства в петрозаводске, знакомства с номерами и фото, знакомства орск, гей знакомства красноярск, онлайн чат знакомств, знакомства для взрослых без регистрации за 30, гей знакомства екатеринбург

36 Elmerjoinc Elmerjoinc | E-mail | Web | Čtvrtek v 18:45 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомство с факерами</a>

Онлайн сообщество знакомств с целью интимных встреч. Реальные знакомства для C... у тебя городе. Не проходи мимо - тебе понравится!

сайт знакомств в беларуси, знакомства в питере без регистрации, тиндер знакомства войти, гей знакомства ростов, сайт знакомств мамба без, сайт знакомств краснодар, секс чат знакомств, сайт знакомств иркутск, мир плюс вич знакомства, знакомства без смс, знакомства с женщинами в москве, бесплатный сайт знакомств регистрация с телефона, андрей андреев знакомства, андрей знакомства, бадоо сайт знакомств моя страница, место знакомства, знакомства для взрослых без регистрации девушки фото, знакомства 2018, сайт знакомств без регистрации с телефонами бесплатно, знакомства йошкар ола, знакомства без интима, знакомства со женщиной, сайт знакомств на русском языке, традиции знакомства, знакомство с мужчиной регистрация, знакомства иркутск без, знакомства для взрослых бесплатно фото девушек, знакомства гол, мамба сайт знакомств без регистрации, кино знакомства, знакомства с мужчинами без регистрации, рейтинг сайтов знакомств, знакомства 59, виза невесты знакомство

37 StasAborp StasAborp | E-mail | Web | Pátek v 5:31 | Reagovat

<img>http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/12/Kryptex_mayning-520x245.jpg</img>

<b>Кryptex</b> — абсолютно бесплатная программа, позволяющая заработать криптовалюту.
Данная программа отличается от большинства сервисов для майнинга!

Во-первых, она бесплатная, и это не сервис для клауд-майнинга поскольку здесь многое зависит от мощности компьютера, чем выше производительность компьютера — тем больше можно заработать, а если подключить ферму, то доход будет очень серьёзный.
Во-вторых, разработчики предусмотрели вывод денег множеством способов и даже на прямую на банковскую карточку. Среди прочего есть достаточно привычные: Qiwi, Яндекс деньги и Paypal, вывод минималки 50 рублей.

<b>Воспользоваться сервисом очень просто:</b>

1. нужно скачать приложение;
2. <a href=http://bidfx.ru/www.kryptex.org>зарегистрироваться</a>
3. включить программу;
4. получать выплаты.

Таким образом минимально можно заработать 1500 рублей, получать выплаты при этом можно в биткоинах, рублях, тенге или гривнах.
Более подробно как настроить Кryptex, и повысить свою прибыль  <a href=http://bidfx.ru/kryptex>читайте тут</a>

38 Gordeilldup Gordeilldup | E-mail | Web | Sobota v 13:32 | Reagovat

<b>Всем привет!!!</b>

Хочу Вам посоветовать один из лучших сайтов <a href=http://ysexy.org/2035-1741?> знакомств для взрослых </a>, общения на эротические темы, обмен откровенными фотографиями и сокровенными фантазиями.

На ресурсе иметься простая система поиск и возможность найти партнёра для секса уже сегодня.
Сайт поможет претворить любую мечту! Ищешь юношу? Девушку? Нужны зрелые мужчины и женщины? Они ждут тебя здесь! Посмотри, кто из них online.

<img>https://pp.userapi.com/c845321/v845321568/1f4b8/MBMe6-M8OyA.jpg</img>

39 rochellebt2 rochellebt2 | E-mail | Web | Včera v 13:23 | Reagovat

Assignment page moved:
http://claude.web.telrock.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama