Příběhy v hlavě

15. července 2015 v 22:15 | Naranique |  Články
Prázdniny. Doba volna. A seriálových pauz. Taky ne zrovna vhodná doba na psaní, člověk pořád někde lítá... Ale ne a ne to dostat z hlavy. Blbou scénku z kapitoly 21. A další. Vyšel trailer na 9. řadu Doktora. A nápad už se vytvořil. Když nemám co dělat, prostě si jen tak sednu, hlavu pod ruku a čumím do blba. To je jedna z přemýšlecích chvilek. Přehrávám si to v hlavě over and over again. Anglicky. To, co říkají. Je to nějak lepší. Nebo si v hlavě vytvářím něco jako "trailer" na Gallifreyanku. Jak by to asi vypadalo, kdyby to byl film. A že by byl dobrej! No... Spíš na seriál. Moc dlouhý. Ale je to úplně nemožný a můžu si o tom tak akorát snít.
I do těch snů při spaní mi to leze. Dneska jsem měla - aspoň zdánlivě - dlouhý sen o dvanáctém Doktorovi a Missy. Viděla jsem jeden obrázek 3rd a prvního Mastera. Takovou scénku. Pokazili to. Pustit si na youtube "bloopers" z DW stojí za to. Hlavně 7th.
Pak jsem si vzpomněla na ten trailer. (Viděli jste ho? Fakt bomba. Těším se. Ale ať to není zase jak minule, Moffat řekl, že to bude děsivé. Houby. A kdo je ta Maisie Williams?) (Role.) ("You?" Zná ji.) (Jenže tahle řada bude samý dvojdíl. To nemám ráda.) "Zlo je tak udivující. Chtěl bych ho zulíbat k smrti." Vsadím se, že myslel Missy, koho asi. Prostě ship... Okamžitě jsem si představila tohle: Zase se nějak sejdou, Doktor, Clara, Missy. Jedno jak. Něco se bude dít, atd. atd. Zase víme, co M udělá. Vrhne se na něj jako minule? To bych řekla. Nevím jak ostatní. To je jedno. Dojdou do TARDIS, pauza, děj, děj. Doktor a Missy někam odejdou, on nechá Claře něco na starost v řídící místnosi. Pokazí se to. Clara bude volat někam do chodeb "Doctor! Where are you? Doctor!!!" "Coming! What?" (Nebo tak něco.) Vykoukne zpoza chodby, (zpoza chodby? zpozachodby? z po za chodby? JAK SE TO NAPÍŠE?) asi trochu zírající a s pootevřenou pusu, jak bych řekla, bez saka a s pár rozeplými knoflíčky. Clara řekne něco jako "You've considered this shirt boring?" Pak za ním (zpoza už neřeším) vykoukne Missy. Taky bez saka. Zaculí se. Clara "Oh." a pošeptá Doktorovi do ucha: "You were deadly enemies [viz souboj trojky a Mastera z osmé řady classic, s meči...] and now you're sleeping together?!"
Pořád dokola. A pak vynadám svému mozku, na co to myslí. A potom naskočí další. Z Gallifreyanky. To bych sem neměla psát. Fakt ne. Spoilery z 21. kapitoly. Ale mám to v té hlavě už moc dlouho. Ne, neměla bych. Připravila bych všechny o překvapení. Akorát řeknu, že se to týká Naranique, její moci, Castiela a jeho porušených křídel. Taky Zephiina domu, lovu, postele... to už je moc. *v myšlenkách to škrtám poduhé a potřetí* A tohle tak desetkrát a nemůžu se dostat ani o minutu dál v ději. Ani v 16., ani v 21. kapitole. Místo toho chodím ven a dívám se na - ehm ehm - seriály. A filmy. Batmana. Už jsme viděly Batman, Batman se vrací, Batman navždy a Batman a Robin. Nic moc. Hlavně ta dvojka. Total hovadina. A 666 Park Avenue. Ovšem je to 999. Zaujal mě název, teď se nemůžeme odtrhnout. Zas jenom jedna řada... Trochu SPN. Fajn. Sam a Dean by to měli dřív. Teď přijel táta, oni se koukají na televizi (a nadávají na socialistického Pitavala) a já píšu tohle. Jen tak. A fanfiction se mi na to psát nechtělo.
Taky bych měla napsat o cestě do Londýna minulý týden. Úterý - sobota. Byly jsme tam podruhé. Plánovaly jsme i Cardiff - Doctor Who Experience a Torchwoodské náměstí. Taky se mrknout na Iantoův památník a možná tam něco nalepit *smrk smrk* (měla jsem ho ráda, ne že ne). Nevyšlo to, vlak byl moc drahej. ...Tak jindy. A fotky budou taky. A zase jsem si koupila pár věcí v The WhoShop.
Tak tady tak sedím, užírám se nad facebookovýma fotkama z Comic Conu (tam chce každej, já vím...) (vyskočili tady na mě Peter Capaldi, Jenna Coleman a Michelle Gomez) (a Misha Collins...) (ach jo!) a říkám si, co ještě napsat do tohohle úplně bezdůvodnýho článku. Asi nic.
Arrivederci, bitches! (To je Charliina hláška) (Charlie Bradbury, SPN) (Vzpomněla jsem si na ni. Jen tak.) (A už je mi zase smutno z její smrti) (Eric Kripke je ještě horší než Moffat) (A to nezmiňuju Hru o trůny)
Zas už se objevila N a Cas. Ach jo. Jdu přemýšlet. Goodbye. Teď už fakt! A doufám, že se do té GF zase pustím. James Bond už mě tak nebere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbený seriál?

Doctor Who 41.2% (21)
Sherlock 7.8% (4)
Teorie velkého třesku 2% (1)
Arrow 9.8% (5)
Agents of SHIELD 9.8% (5)
Jak jsem poznal vaši matku 3.9% (2)
Flash 3.9% (2)
Upíří deníky 3.9% (2)
Supernatural 17.6% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama