Názor na Janto

30. srpna 2015 v 18:34 | Sophie |  Články
Po pár diskuzích s Norrorou o shipu Jack Harkness/Ianto Jones neboli Janto jsem se rozhodla na rovinu objasnit, jak to se mnou je.
Původně - když jsem začala sledovat Torchwood - jsem tenhle pár nesnášela. Že Ianto je přece na holky (když měl tu kyberpřítelkyni jménem Lucy) a Jack už od první epizody miluje Gwen. Doufala jsem, že to nebude nic vážnýho a někde kolem třetí řady už Jack konečně Gwen řekne, co k ní cítí. On chtěl, v druhé řadě, ale zjistil, že je zasnoubená s tím pitomcem Rhysem a neřekl nic. Gwen se vyjádřila, v epizodě "Adam", ale všichni to pak zapomněli. Už jsem se smířila s tím, že mezi těma dvěma asi fakt nic nebude a že s Iantoem to není jenom krátkodobá aférka "užít si a jít dál".
Janto jsem nikdy neshipovala, jenom mi to přestalo vadit. Jó, přála jsem jim to, to ano. Když to bylo tak oficiální. Já nikdy moc tyhle gay páry nemusím - nic proti gayům a lesbám, ale když očividně nejsou (jako Dean a Cas, Sherlock a John...), tak mi to trochu vadí. Všichni víme, že Jack je na "všechno, co má průkaz totožnosti", ale Ianto?
No, to je jedno. Kdyby mi to vadilo, tak asi nečtu Torchwoodské knížky, tam se líbají a chodí na různé schůzky pořád, že jo. Takže tak. Nic proti. Když Ianto umíral, dokonce jsem brečela a to se nestává moc často. I když jsem celou dobu věděla, že ve třetí řadě umře. Prostě mě to dostalo. I to, jak mu Jack řekl "Miluju tě."
(Omlouvám se za připomínání té scény)
Adios, jdu si ohřát párky. (Představte si, že moje babička je ohřívá ve dřezu. Napustí horkou vodu, dá tam zmrzlé párky a ony v tom plavou dokud nejsou horké. Tak žhavá voda tam teče.)

P.S. KDO MĚ MÁ V AFFS, PŘEJMENUJTE SI MĚ JAKO SOPHIE, POKUD TO LZE, DÍKY. Jméno Naranique už se jaksi nehodí když znáte tu postavu. Jako přezdívka to dřív bývalo dobrý, ale teď už ne. Moc díky. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama